Szanowni Studenci,
uprzejmie informujemy, że zajęcia organizacyjne dla grup z basenu zostaną przeprowadzone w siedzibie Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UEP, przy ul. Dożynkowej 9J. Spotkanie grupy zajęciowej oraz sekcji pływackiej odbędzie się odpowiednio:

– w środę 2 października br. o godz. 10:45,

– w poniedziałek 7 października br. o godz. 19:45.

Natomiast pierwsze spotkanie sekcji brydża odbędzie się w drugim tygodniu zajęć, tj. 8 października br. W sprawie miejsca i godziny spotkania należy kontaktować się bezpośrednio z trenerem, drem hab. Robertem Romanowskim, prof. UEP: robert.romanowski@ue.poznan.pl

Jednocześnie informujemy, że studenci, którzy zapiszą się na treningi sekcji, zostaną poddani weryfikacji umiejętności w pierwszym tygodniu zajęć. Kwalifikacja do sekcji tenisa odbędzie się 4 października br. (piątek) na kortach AZS, ul. Noskowskiego 25. O godz. 11:00 planowana jest rozgrzewka, natomiast kwalifikacja do sekcji rozpocznie się o godz. 12:00. Osoby chcące trenować w sekcji pływackiej będą mogły wykazać się umiejętnościami w drugim tygodniu semestru, podczas zajęć na basenie.