Byli wśród nas Uniwersytet

Zmarł doc. dr Jerzy Kwiatkowski

18 listopada, 2022

Z głębokim żalem, pogrążeni w smutku zawiadamiamy,

że odszedł od nas nieodżałowanej pamięci

Doc. dr Jerzy Kwiatkowski

emerytowany, długoletni nauczyciel akademicki, związany z naszą Uczelnią w latach 1954–2008, pełnił funkcje: zastępcy dyrektora Instytutu Towaroznawstwa, kierownika Zakładu Towaroznawstwa Artykułów Przemysłowych, kierownika Katedry Technologii Ogólnej, dyrektora Międzywydziałowego Studium dla Pracujących Akademii Ekonomicznej.

Odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski oraz Złotym Krzyżem Zasługi.

W Zmarłym Uczelnia straciła wychowawcę licznych pokoleń młodzieży studenckiej oraz kadry naukowej.

Pamięć o Nim pozostanie na zawsze wśród nas!

REKTOR, RADA UCZELNI, SENAT I SPOŁECZNOŚĆ

UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO W POZNANIU

Msza pogrzebowa zostanie odprawiona 23 listopada br. o godzinie 12.00 w kościele pw. Opatrzności Bożej w Poznaniu, a ceremonia pogrzebowa po mszy na cmentarzu na ul. Łowmiańskiego w Poznaniu.