Zmiana kadencji władz rektorskich

30 sierpnia 2024 roku odbyła się uroczystość symbolicznego przekazania władz rektorskich i odsłonięcia obrazu prof. Macieja Żukowskiego, rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu w latach 2016-2024, który z dniem 31 sierpnia br. kończy pełnienie tej funkcji.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu z udziałem prof. Macieja Żukowskiego, rektora UEP w latach 2016-2024 i prof. Barbary Jankowskiej, która 1 września br. obejmie funkcję rektora UEP na kadencję 2024-2028.

Sprawozdanie z ostatnich dwóch kadencji dostępne jest pod adresem: https://ue.poznan.pl/uniwersytet/sprawozdania-rektora-uep/

Ustępującym władzom rektorskim życzymy oddechu i realizacji kolejnych planów, a nowym władzom rektorskim życzymy powodzenia w pełnieniu tych kluczowych funkcji!

Galeria zdjęć