Zapraszamy do lektury Biuletynu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu w nowej odsłonie graficznej. Znajdą w nim Państwo szczegółowe relacje z najważniejszych wydarzeń, które w styczniu 2015 r. odbyły się na naszej Uczelni – m.in. z: debat o sprawach miejskich, prezentacji innowacji produktowych przygotowanych przez studentów Wydziału Towaroznawstwa UEP oraz spotkania prorektorów publicznych uczelni ekonomicznych odpowiedzialnych za dydaktykę. Polecamy Państwa uwadze również wywiad z mgr Anną Matuszak-Jankowiak, kierownikiem Zespołu ds. Controllingu na temat roli controllingu na naszej Uczelni.

Ponadto w Biuletynie znajdą Państwo nową rubrykę „Indeks sukcesu” (przygotowywaną we współpracy z Biurem Karier i Relacji z Absolwentami), gdzie absolwenci UEP dzielą się z czytelnikami swoim zawodowym doświadczeniem i wspomnieniami z czasów studenckich.

Na tylnej okładce będziemy prezentować Państwu poradnik „wyBRYK językowych”. Poprzez graficzne przedstawienie problemu językowego i komentarza eksperta (członka Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN) chcemy propagować poprawne posługiwanie się językiem polskim na co dzień. Więcej rozwiązań dylematów językowych znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce Studenci.

Najnowszy Biuletyn UEP znajdą Państwo TU