Wejście do budynku CEUE z bocznej perspektywy.

Sukcesy naszych absolwentów

Zobacz jak nasi absolwenci radzą sobie po ukończeniu UEP!

Sukcesy absolwentów UEP

placeholder

Absolwentka UEP laureatką konkursu na najlepszą pracę magisterską w tematyce migracyjnej

Absolwentka kierunku polityka społeczna Ksenia Pestsova wygrała konkurs Centrum Badań Migracyjnych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na najlepszą pracę magisterską o tematyce migracyjnej za rok 2021.  Praca magisterska  „Żadna praca nie hańbi? Dyskryminacja zarobkowa według narodowości w Polsce” została przygotowana pod kierunkiem dr Anny Waligóry z Katedry Socjologii i Etyki Gospodarczej UEP.

Praca magisterska przedstawia analizę zjawiska dyskryminacji zarobkowej cudzoziemców według narodowości na polskim rynku pracy. Autorka zawarła w niej rekomendacje na temat przeciwdziałania dyskryminacji zarobkowej cudzoziemców.
Po przeprowadzeniu badań jakościowych autorka pracy odnotowała problemy, które złożyły się na nowy obszar wyzwań w zakresie badań związanych z problematyką migracyjną. Pierwszy problem to zbyt małe poinformowanie pracowników cudzoziemskich o możliwości szukania pomocy w różnych organizacjach społecznych. Drugi problem to walka ze skutkami dyskryminacji, a nie jej zapobieganie. Organizacje w większości oferują możliwość zgłoszenia skarg wypadków dyskryminacji, które już wystąpiły. Jednak wciąż mało działań ukierunkowanych jest na zapobieganie dyskryminacji w miejscu pracy. Trzeci problem związany jest z tym, że pracownicy cudzoziemcy nie wierzą w możliwość rzeczywistego ukarania osób, które dyskryminują innych w pracy, więc nie zgłaszają przypadków dyskryminacji do właściwych instytucji.

Laureatce serdecznie gratulujemy!

Berło koloru miedzianego ze zdobieniami Akademii Handlowej w Poznaniu.

[testAR] Doskonałość dydaktyczna uczelni

W projekcie, oprócz szkoleń dla pracowników dydaktycznych, zaplanowano także utworzenie w strukturach UEP Biura Jakości Kształcenia, którego pracownicy będą koordynowali prace związane z podnoszeniem jakości kształcenia na Uczelni. Projekt jest finansowany ze środków Programu...

W projekcie, oprócz szkoleń dla pracowników dydaktycznych, zaplanowano także utworzenie w strukturach UEP Biura Jakości Kształcenia, którego pracownicy będą koordynowali prace związane z podnoszeniem jakości kształcenia na Uczelni.

Projekt jest finansowany ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Kierownikiem projektu jest dr hab. Justyna Światowiec-Szczepańska, prof. UEP.

Pani na kanapie

7. miejsce w prestiżowym rankingu „100 Kobiet Biznesu”

Nasza absolwentka, Alina Jankowska-Brzóska, wiceprezeska zarządu grupy Amica, zajęła 7. miejsce w prestiżowym rankingu…

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam sodales pharetra nisi, a convallis quam semper vitae. Nulla cursus diam vel augue consequat egestas. Nam cursus erat purus, ut tincidunt turpis porta sed. Quisque mollis vitae tellus nec condimentum. Integer maximus tortor at libero elementum porttitor. Praesent vel mattis augue, quis pellentesque sem. Maecenas sit amet laoreet nunc.

Suspendisse gravida pretium orci sed tempus. Cras at tristique ex. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia curae; Etiam eleifend nibh ut ullamcorper finibus. Suspendisse venenatis, libero et aliquam viverra, sapien arcu rutrum quam, gravida porttitor dui orci a lectus. Mauris id purus tellus. Etiam sed rutrum nibh. Vivamus et dictum nunc. Nulla maximus, ligula eu blandit hendrerit, arcu lectus lacinia orci, sit amet imperdiet tellus nisi ac mi.

placeholder

Sukces naszego absolwenta!

Wcześniej pracował w firmach retailowych takich, jak Tchibo i Decathlon. Ostatnie 6 lat pracował w Firmie Yves Rocher na stanowisku Retail Director oraz Country Business Director.
Gratulujemy!

Wcześniej pracował w firmach retailowych takich, jak Tchibo i Decathlon. Ostatnie 6 lat pracował w Firmie Yves Rocher na stanowisku Retail Director oraz Country Business Director.
Gratulujemy!

Woman being proud

Nasza absolwentka członkiem Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego

  Prof. dr hab. Agnieszka Merkisz-Guranowska od 1 stycznia 2020 roku jest dyrektorem Instytutu Transportu na Wydziale Inżynierii Lądowej i Transportu Politechniki Poznańskiej. W kadencji 2020-2024 członek Senatu Politechniki Poznańskiej i Senackiej Komisji ds. Nauki oraz...

 

Prof. dr hab. Agnieszka Merkisz-Guranowska od 1 stycznia 2020 roku jest dyrektorem Instytutu Transportu na Wydziale Inżynierii Lądowej i Transportu Politechniki Poznańskiej. W kadencji 2020-2024 członek Senatu Politechniki Poznańskiej i Senackiej Komisji ds. Nauki oraz pełnomocnik Rektora ds. jakości kształcenia i przewodnicząca Uczelnianej Rady ds. jakości kształcenia.

Serdecznie gratulujemy!

placeholder

Powołanie Pana Roberta Czajkowskiego do Rady Nadzorczej MANGATA HOLDING S.A.

Pan Robert Czajkowski jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, gdzie uzyskał tytuł Magistra Ekonomii (1997 – 2002). Jest absolwentem podyplomowych studiów Prawa Gospodarczego na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (2003 – 2004). W latach 2010 – 2011 ukończył Akademię...

Pan Robert Czajkowski jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, gdzie uzyskał tytuł Magistra Ekonomii (1997 – 2002). Jest absolwentem podyplomowych studiów Prawa Gospodarczego na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (2003 – 2004). W latach 2010 – 2011 ukończył Akademię Przywództwa Strategicznego w Harvard Business School.

Siedząca na niebieski fotelu studentka o długich blond włosach, ubrana w ciemno zieloną marynarkę. Uśmiecha się w naszą stronę. W tle niebieskie fotele sali wykładowej.

Patrycja Kamińska PR managerem Netto Polska

Wcześniej, przez rok pełniła podobną funkcję w firmie DPS Software. W latach 2018-2020 pracowała w Metropolitan Investment, m.in. jako szefowa marketingu. Od jesieni 2011 roku do wiosny 2018 roku była zatrudniona w Lidl Polska. Zajmowała tam m.in. stanowisko PR project managera. Jest...

Wcześniej, przez rok pełniła podobną funkcję w firmie DPS Software. W latach 2018-2020 pracowała w Metropolitan Investment, m.in. jako szefowa marketingu. Od jesieni 2011 roku do wiosny 2018 roku była zatrudniona w Lidl Polska. Zajmowała tam m.in. stanowisko PR project managera. Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

placeholder

Lucyna Olborska powołana na stanowisko Dyrektora PCA

Bierze udział w pracach komitetów w międzynarodowych organizacjach zrzeszających krajowe jednostki akredytujące: International Accreditation Forum (Multilateral Recognition Agreement Committee) i International Laboratory Cooperation Accreditation (Arrangement Committee).

Bierze udział w pracach komitetów w międzynarodowych organizacjach zrzeszających krajowe jednostki akredytujące: International Accreditation Forum (Multilateral Recognition Agreement Committee) i International Laboratory Cooperation Accreditation (Arrangement Committee).

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.