Uniwersytet Ekonomiczny i z E-nform zapraszają na konferencję o skutecznym i bezpiecznym zarządzaniu informacją istotną dla organizacji.


Wydarzenie skierowane jest zarówno do ekspertów z zakresu compliance, osób zarządzających organizacjami, jak również innych osób poszukujących praktycznych informacji w tym zakresie.

WHISTLEBLOWING SUMMIT 2020 to pierwsza w Polsce konferencja, która w tak kompleksowy i praktyczny sposób przedstawia zagadnienie whistleblowingu. Swoimi doświadczeniami w tym zakresie podzielą się uznani w branży prelegenci!


WHISTLEBLOWING SUMMIT 2020 to wyjątkowe pod względem merytorycznym i praktycznym wydarzenie dedykowane wszystkim osobom poszukującym użytecznej wiedzy na temat skutecznego wdrożenia i utrzymania systemu dla sygnalistów zapewniającego dbałość o właściwe relacje międzyludzkie w organizacji oraz uwzględniającego wymogi unijnej dyrektywy w sprawie ochrony osób zgłaszających naruszenia prawa Unii i najlepszych praktyk w tym zakresie.


W trakcie WHISTLEBLOWING SUMMIT 2020 poruszane będą zagadnienia z obszaru prawa, technologii, zarządzania, w tym m.in. dotyczące bezpieczeństwa systemów whistlebowingowych oraz przetwarzania danych osobowych w tych systemach.


Konferencja odbędzie się online 8 października 2020 r.
Program wydarzenia można znaleźć na stronie organizatora