Serdecznie zapraszamy na wykład Profesora Roberta Faffa z University of Queensland (Australia) zatytułowany The nature of scientific research. On the „Pitching research®” concept poświęcony jego autorskiej koncepcji prowadzenia badań. Wykład zostanie wygłoszony w dniu 25 września br. o godz. 16.00 w sali 4.1 Centrum Edukacyjnego Usług Elektronicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

 

Profesor Robert Faff jest wybitnym naukowcem o międzynarodowej renomie w obszarze finansów. Kierował licznymi grantami badawczymi. Jest autorem ponad 310 publikacji w recenzowanych czasopismach, w tym tak renomowanych,  jak  Journal of Corporate Finance czy Journal of Banking and Finance. Metoda „Pitching research ®” została opatentowana, a w 2016 roku uznana przez AACSB Network of Business Schools za jedną z 30 najważniejszych innowacji na świecie w zakresie nowych podejść do badań oraz poprawy wpływu badań na życie.


Organizacją wizyty na UEP zajmuje się Katedra Finansów Przedsiębiorstw oraz Dział Badań Naukowych przy finansowaniu z Urzędu Miasta w ramach Akademickiego Poznania oraz projektu Regionalna Inicjatywa Doskonałości.