Dofinansowanie szkoleń z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Szanowny Pracodawco!

Centrum Edukacji Menedżerskiej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oferuje szkolenia z możliwością dofinansowania do 100% ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Wniosek o dofinansowanie składa Pracodawca w Urzędzie Pracy adekwatnym dla lokalizacji Jego firmy. W Urzędzie Pracy w Poznaniu nabór wniosków ruszył 24 stycznia 2024 roku – wszystkie informacje TUTAJ

Mogą Państwo skorzystać z dofinansowania na poniższe szkolenia:

Przeciwdziałanie praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (AML) (szkolenie online)

Zarządzanie ciągłością działania organizacji oparte na standardzie ISO 22301 (szkolenie online)

Akademia fakturowania – Krajowy System e-faktur (szkolenie stacjonarne)

Zarządzanie finansami przedsiębiorstw z uwzględnieniem czynników zrównoważonego rozwoju (ESG)

Dofinansowanie dostępne jest dla powyższych 4 programów szkoleń, które są zgodne z priorytetami wydatków. Dzięki temu, macie Państwo możliwość skierowania swoich pracowników na szkolenia rozwijające umiejętności i prowadzące do zdobycia wiedzy w wybranych dziedzinach, bez obciążenia finansowego.

Prosimy sprawdzić PROCEDURĘ UBIEGANIA SIĘ O DOFINANSOWANIE (poniżej plik do pobrania), a następnie prosimy o kontakt na adres e-mail: szkolenia@ue.poznan.pl – przekażemy opisy do wniosku, które znacząco ułatwią wypełnienie dokumentów.

Terminy realizacji wszystkich naszych szkoleń sprawdzą Państwo TUTAJ

Bądźcie Państwo częścią naszej społeczności edukacyjnej i rozwijajcie swoje umiejętności swoich pracowników w Centrum Edukacji Menedżerskiej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Serdecznie zapraszamy!

Centrum Edukacji Menedżerskiej