Accelerate your career at BAT? Can do that!

15 grudnia, 2022

Studencie,
czy wiesz, jak wygląda świat finansów w wielkich korporacjach? Jak BAT zmienił podejście do finansowania swoich projektów? Jak nauka i technologia wpływają na kreowanie budżetów jednej z największych firm FMCG na świecie?

O tym wszystkim i nie tylko, opowie Wam Piotr Stefaniak.

W BAT pracuje już od 15 lat. W 2017 roku objął odpowiedzialność za obszar finansów komercyjnych BAT w obszarze Europy Środkowo-Północnej, a od końca 2019 roku sprawuje rolę Head of Finance na Polskę, Litwę, Łotwę oraz Estonię.
Zapraszamy już 15 grudnia, o godz. 16:45. CEUE sala nr 0.4.

PS. Uczestnicy spotkania otrzymają możliwość wykonania testu SHL oraz dostęp do specjalistycznego raportu z wynikami!

Organizację wykładu wspiera Parlament Studencki oraz Katedra Zarządzania Strategicznego.

Zobacz wszystkie wydarzenia