Diversity Week: Warsztaty fotograficzne pt. Opowiedzieć zdjęcie

24 stycznia, 2023

Warsztaty fotograficzne pt. Opowiedzieć zdjęcie (w języku angielskim i języku polskim): prezes Wielkopolskiego Stowarzyszenia Niewidomych Pan Paweł Kamza, który jest reżyserem teatralnym, dramaturgiem, scenografem i fotografikiem.

Warsztaty będą przygotowaniem studentów do konkursu fotograficznego „FOTO OKO. Dlaczego warto, należy i trzeba dbać o wzrok”. Studenci będą wykonywać zdjęcia (smartfonem) oraz zapoznają się ze techniką audiodeskrypcji udostępniającą kulturę i sztukę osobom niewidomym i słabowidzącym. Audiodeskrypcja pozwala w pełni odebrać i zrozumieć oglądany obraz.

24.01 po polsku 13.15-15.00
15.00 – 16.30 po angielsku