Intelektualne afterparty

11 października, 2024

Zapraszamy na Intelektualne Afterparty na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu!

11.10.2024 r., godz. 14.30, audytorium A, budynek D

Po inspirującym wykładzie inauguracyjnym, wszystkich zainteresowanych dalszymi dyskusjami zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z prof. Markiem Kowalkiewiczem – jednym z czołowych ekspertów w dziedzinie gospodarki cyfrowej.

Prof. Marek Kowalkiewicz to postać, która łączy naukę z praktyką gospodarczą na najwyższym poziomie. Jego bogata kariera obejmuje m.in. pracę na stanowiskach badawczych i menedżerskich w SAP Research w Australii, Singapurze i USA. Prof. Kowalkiewicz kierował zespołami badawczymi, tworzył innowacyjne rozwiązania, takie jak pierwsza aplikacja SAP w AppStore (AUS Traffic), oraz promował technologie SAP w regionie Azji i Pacyfiku. Obecnie pełni funkcję kierownika Katedry Ekonomii Cyfrowej oraz jest założycielem i dyrektorem QUT Centre for the Digital Economy.

Spotkanie to będzie czasem na rozmowę i zadanie pytań prof. Kowalkiewiczowi. Pozwoli także obecnym, jak i przyszłym partnerom biznesowym na wstępne rozpoznanie możliwości współpracy z UEP w obszarach powiązanych m. in. ze sztuczną inteligencją i transformacją cyfrową.

Intelektualne afterparty inauguruje seminaria poświęcone sztucznej inteligencji i transformacji cyfrowej w przedsiębiorstwach, instytucjach otoczenia biznesu, podmiotach sektora nauki, które będą systematycznie prowadzone przez tworzone w UEP Centrum Sztucznej Inteligencji i Transformacji Cyfrowej UEP.

Nie przegapcie szansy na wyjątkowe spotkanie z wybitnym ekspertem!

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia:

Formularz zapisowy na Intelektualne Afterparty

Zobacz wszystkie wydarzenia