Poznańska Liga Debat

17 listopada, 2023

Instytut Ekonomiczno-Społeczny Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu zaprasza na kolejną edycję „Poznańskiej Ligi Debat”, w której reprezentanci szkół średnich z Poznania i okolic będą rywalizować podczas debat oksfordzkich. W tym roku przygotowano dwie następujące tezy debat:
1. W interesie Polski leży całkowita rezygnacja z użycia gotówki na rzecz płatności bezgotówkowych;
2. Państwo polskie powinno finansować tylko i wyłącznie te dziedziny sportu zawodowego w których odnosi sukcesy.
Otwarcie ligi odbędzie się 17 listopada w sali 311A o godzinie 8.45, a następnie od 9.00 do 14.00 rozgrywki będą odbywać się w następujących salach w budynku A: 122, 303, 307, 317, 417.

Zobacz wszystkie wydarzenia