Strategie budowania majątku dla studenta i absolwenta – spotkanie z Byronem Tully

3 października, 2024

Jak być bogatym? Wydaje się że prostą drogą jest odziedziczenie majątku, złoty strzał biznesowy, wygrana w loterii.

Amerykański badacz i popularyzator Byron Tully daje inną, bardziej opartą na realiach i skuteczniejszą recepturę. Okazuje się że to kilka decyzji życiowych może wpłynąć na to kim będziesz za 10-20-30 lat. Jednym z nich jest chociażby taki drobiazg jak przemyślane małżeństwo, rozwód bowiem może finansowo pogrążyć nawet dobrze prosperującego przedsiębiorcę. Koszty emocjonalne i zdrowotne również wpływają na finanse.

O pozostałych tajemnicach autor książki How To Be A Rich Man…Or Woman!: Everyone’s Step by Step Guide to Creating Wealth opowie podczas spotkania.

Spotkanie odbędzie się 03.10 o godzinie 17:00 w sali 4.1, po angielsku (nietłumaczone).

Formularz zapisowy na spotkanie z Byronem Tully

Zobacz wszystkie wydarzenia