UEP ISACA DAY

21 listopada, 2023

21.11.2023 w godz. 11.00-14.00 odbędzie na UEP ISACA DAY.

Aula UEP, al. Niepodległości 10

Wydarzenie w ramach wykładów otwartych

Jest to wydarzenie inaugurujące współpracę UEP ze Stowarzyszeniem ISACA Warsaw Chapter.

ISACA jest łącznikiem pomiędzy przemysłem a środowiskiem akademickim i łączy studentów z tym, co jest dalej. Zrzeszając ponad 165 000 profesjonalistów w ponad 188 krajach, ISACA® jest światowym liderem w certyfikacji, szkoleniach i rozwoju dla profesjonalistów w dziedzinie audytu systemów informacyjnych, kontroli, bezpieczeństwa, cyberbezpieczeństwa, ryzyka, prywatności i zarządzania. Jako lider branży w zasobach wiedzy i przywództwa myśli, ISACA pomaga profesjonalistom w zakresie zaufania cyfrowego uaktualniać swoja wiedze i kompetencje, w zgodzie z ciągle sie rozwijającą technologią.

ISACA opracowała program Free Student Membership, aby wspierać przyszłych i obecnych studentów poprzez zapewnienie bezpłatnego członkostwa pozwalającego studentom uzyskać bezpośredni dostęp do programów, zasobów, inicjatyw i wiedzy specjalistycznej. Studenci otrzymują dostęp do globalnej i lokalnej społeczności, aby rozwijać swoją sieć, a także możliwości poszerzania wiedzy i kontaktów branżowych, aby rozpocząć karierę w audycie IT, ryzyku, bezpieczeństwie, cyberbezpieczeństwie, zarządzaniu lub prywatności. Inicjatywa ta odzwierciedla głębokie zaangażowanie ISACA w inwestowanie w globalne programy i partnerstwa, które zapewniają maksymalne korzyści społeczne.

„ISACA – Twój Most do Globalnej Kariery w Audycie i Bezpieczeństwie Informacji”

Prowadząca: Pani Barbara Nerć-Szymańska, Prezes Zarządu ISACA Warszawa
Czas trwania: 11.00-12.00
Marzysz o międzynarodowej karierze w dziedzinie audytu i bezpieczeństwa informacji? ISACA może być Twoim kluczem do realizacji tych ambicji. W trakcie wykładu Pani Barbara Nerć Szymańska, Prezes ISACA Warszawa, przedstawi misję organizacji, jej globalny zasięg oraz konkretne korzyści płynące z członkostwa. Dowiesz się, jak certyfikaty oferowane przez ISACA, takie jak CISA czy CISM, mogą podnieść Twoją wartość na rynku pracy oraz jak globalna sieć kontaktów pozwoli Ci nawiązać relacje z ekspertami z całego świata.

„Blockchain – Nowe Podejście do Audytu”
Prowadząca: Pani Małgorzata Michniewicz, Członek Zarządu ISACA Warszawa
Czas trwania: 12.00-13.00
Blockchain nie jest tylko technologią kryptowalut, jego rozwój i wpływ między innymi na audyt jest znaczący. Podczas tego wykładu Pani Małgorzata Michniewicz, Członek Zarządu ISACA Warszawa, przedstawi jak działa technologia blockchain i zagłębi się w aspekty jej stosowania w audycie. Omówione zostaną kluczowe korzyści i wyzwania, jakie niesie ze sobą technologia blockchain dla branży audytorskiej, ochrony danych osobowych oraz cyberbezpieczeństwa. To doskonała okazja, by zrozumieć jak działa blockchain i jak ewoluuje audyt  w odpowiedzi na nowoczesne technologie.

Zobacz wszystkie wydarzenia