UMAD 2022 rozpocznie się od wykładu pt. Rachunkowość zarządcza – unikalne połączenie umiejętności technicznych oraz wiedzy z zakresu strategii biznesowej, finansów i zarządzania z udziałem eksperta CIMA – Viktora Kargina.

Viktor Kargin ACMA, CGMA

Urodził się i dorastał w Kijowie na Ukrainie. W 2011 roku uzyskał tytuł magistra finansów na Kijowskim Narodowym Uniwersytecie Ekonomicznym. Karierę biegłego rewidenta rozpoczął w 2011 roku, od tego czasu zajmował różne stanowiska w finansach i rachunkowości, zarówno w spółkach publicznych, jak i private equity. Do Polski przeprowadził się w 2015 roku. Członek CIMA od 2020 roku. Obecnie Kontroler Finansowy w Haleon (spółka wydzielona z firmy GSK).

Wydarzenie poprzedzi CIMA Business Game, czyli gra biznesowa oparta na studium przypadku. Studenci utworzą kilkuosobowe zespoły, z którymi będą pracować nad case study i rozwiązywać wybrane problemy.

Zapisy zespołów chcących wziąć udział w CIMA Business Game, realizowane są poprzez platformę Moodle: Kurs UMAD

hasło: UMAD2022

University Management Accounting Day to również okazja, aby dowiedzieć się więcej  o Programie CIMA na UEP. Studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, którzy ukończą w ramach Programu wszystkie wymagane przedmioty otrzymują zwolnienia z niektórych egzaminów CIMA, a po zdaniu zewnętrznego egzaminu końcowego mogą zdobyć dyplom CIMA. Nie czekaj z decyzją – rekrutacja do Porgramu CIMA na UEP właśnie trwa. Dowiedz się więcej na www.cimauczelnie.pl.

Program:

15.00 – 16.30 – CIMA Business Game (sala 2.2.1. CEUE)

16.45 – 18:15 – University Management Accounting Day 2022 (audyt. A CEUE)

• Rachunkowość zarządcza – unikalne połączenie umiejętności technicznych oraz wiedzy z zakresu strategii biznesowej, finansów i zarządzania w biznesie – Viktor Kargin ACMA, CGMA
  • Spotkanie informacyjne nt. Programu CIMA na UEP

Association of International Certified Professional Accountants, reprezentujące AICPA & CIMA, działa na rzecz globalnej profesji finansowej w imieniu 689 000 członków i studentów American Institute of CPAs (AICPA) i The Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) ze 196 krajów i terytoriów. Jest światowym liderem w dziedzinie rachunkowości publicznej i zarządczej.

Założony w 1919 r. The Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) jest czołową i jednocześnie największą światową organizacją zrzeszającą specjalistów z dziedziny rachunkowości zarządczej.

Specjaliści z dyplomem CIMA pracują w samym sercu biznesu. CIMA ściśle współpracuje z pracodawcami, nieustannie aktualizując swój program nauczania, dzięki czemu pozostaje pierwszym wyborem przy rekrutacji liderów biznesu z wykształceniem w dziedzinie finansów.