Warsztat jest przeznaczony dla pracowników i doktorantów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu digitalizacji i skutecznych strategii cyfrowych.

Warsztat (prezentacja oraz sesja pytań i odpowiedzi) prowadzony w języku angielskim obejmie następujące zagadnienia:

· What is Digital Business Strategy?

· How to measure Digital Business Strategy?

· Which clusters can be identified in Digital Business Strategy?

· What types can be identified in Digital Business Strategy?

· What`s next? From Digital Business Strategy to Digital Business Ecosystems

Profesor André Hanelt  jest profesorem Digital Transformation Management  w Uniwersytecie w Kassel, Niemcy, a wcześniej kierował Digital Transformation Research Center w Uniwersytecie w Gentyndze, Niemcy.

Zapraszamy się do zapoznania z osiągnięciami prowadzącego warsztat: Google scholar oraz Linkedin

Warsztat odbędzie się na platformie Zoom. Obowiązują zapisy poprzez aplikację: https://app.ue.poznan.pl/Workshops/

W przypadku pytań prosimy o kontakt z dr hab. Milena Ratajczak-Mrozek, prof. UEP, milena.ratajczak-mrozek@ue.poznan.pl.

Pozdrawiamy,

Zespół RID

Projekt finansowany ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki pod nazwą „Regionalna Inicjatywa Doskonałości” w latach 2019-2022 nr projektu 004/RID/2018/19 z dnia 28.01.2019, kwota finansowania 3.000.000 zł