Webinarium jest przeznaczone dla pracowników, doktorantów i studentów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu digitalizacji i skutecznych strategii cyfrowych.

Warsztat będzie prezentował praktyczne aspekty zastosowania równań strukturalnych w analizie danych, prowadzony w języku angielskim obejmie następujące zagadnienia:

– IoT-related research processes – What is new and what is different in this field of research
– Overview on selected study findings – What does this mean for researchers and practitioners?
– The evaluation software SmartPLS – A short introduction.
Christine Falkenreck jest profesorem (Research Professor) Uniwersytetu w Hof, Niemcy, wcześniej pracowała jako Profesor Zarządzania Biznesem. Od 2016 roku jest ekspertką ds. transformacji cyfrowej i Internetu Rzeczy Komisji Europejskiej. Zapraszam do zapoznania się z osiągnięciami prowadzącej na google scholar.