Konferencje UEP Uniwersytet

XII Konferencja „Badania Naukowe na UEP” – podsumowanie

7 grudnia, 2022

W dniu 7 grudnia 2022 roku, w godzinach 10:00-13.30,
w Auli UEP, w budynku A odbyła się kolejna – XII edycja konferencji Badania Naukowe.
Była ona zorganizowana pod kierownictwem Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą, Prof. dr hab. Elżbiety Gołaty oraz Działu Badań Naukowych.
Podczas XII edycji konferencji pn. Naukowiec XXI wieku.
Jak promować siebie i swoje badania przedstawiono społeczności Uczelni kwestię budowania w sieci marki osobistej naukowca oraz opowiedziano o otwartym dostępie do publikacji naukowych pracowników i doktorantów.
W drugiej części pochwalono się wybranymi projektami badawczymi, które uzyskały środki z różnych agencji finansujących naukę oraz zaprezentowano projekty promujące badania prowadzone na UEP.
Dziękujemy za uczestnictwo!!!
Udostępnione prezentacje z konferencji:

Prezentacja nr 2 (autorstwo: D. Wojewoda)

Zobacz wszystkie wydarzenia