Zespół projektu RID na UEP zaprasza do udziału w XIX International Conference on Finance and Banking FA BA 2022 w dniach 26-27 maja organizowanej wspólnie on-line przez:

EWG FOR COMMODITIES AND FINANCIAL MODELING
&

FACULTY OF FINANCE AND BANKING
Bucharest University of Economic Studies

&

POZNAN UNIVERSITY OF ECONOMICS AND BUSINESS

Współorganizacja konferencji przez UEP odbywa się w ramach projektu „Ekonomia w Obliczu Nowej Gospodarki finansowanego w ramach programu RID.

Problematyka badawcza konferencji dotyczy zatem zarówno Nowej Ekonomii, a w szczególności Finansów 4.0, ale również szerszych obszarów analizy tradycyjnych finansów.

Na konferencję zaprosiliśmy Petera Kerstens’a – adviser, DG FISMA and Co-Chair of the FinTech Task Force, European Commission (więcej informacji na stronie konferencji: http://www.fin.ase.ro/fiba2022/).

Wśród keynote speakers na konferencji wystąpią również:

• Professor Erich Walter FARKAS, Ph.D. – University of Zurich, Switzerland
  • Professor Radu TUNARU, PhD. – University of Sussex Business School, UK
  • Professor Stavros A. ZENIOS, PhD. – University of Cyprus and the Cyprus Academy of Sciences, Letters, and Arts, Non-Resident Fellow at Bruegel, Brussels, and Senior Fellow, The Wharton Financial Institutions Center, USA

Zaproszenie wraz z linkami do spotkań zostanie przekazane drogą mailową.

dr hab. Kamilla Marchewka-Bartkowiak, prof. UEP

Kierownik projektu RID