XXX Konferencja Sekcji Klasyfikacji i Analizy Danych PTS – SKAD 2021

Sekcja Klasyfikacji i Analizy Danych PTS, Katedra Statystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Urząd Statystyczny w Poznaniu organizatorami XXX Konferencji Sekcji Klasyfikacji i Analizy Danych PTS (XXXV Konferencji Taksonomicznej) nt. „Klasyfikacja i analiza danych – teoria i zastosowania – SKAD 2021”, 8 – 10 września 2021 roku, online.

Honorowy patronat nad konferencją objęli prof. dr hab. Maciej Żukowski Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz dr Dominik Rozkrut Prezes Głównego Urzędu Statystycznego.

Strona internetowa Konferencji: skad2021.ue.poznan.pl

Publikacja pokonferencyjna: Modern Classification and Data Analysis: Methodology and Applications to Micro- and Macroeconomic Problems, eds.: K. Jajuga, G. Dehnel, M. Walesiak, STUDIES CLASS. Springer, Cham, 2022