Wydziały

Wydział Gospodarki Międzynarodowej

4 dni temu od UEP

Dr Konrad Sobański z Katedry Finansów Międzynarodowych w okresie 13-17 marca 2017 r. przeprowadził serię wykładów na Azerbaijan State University of Economics w Baku w ramach programu Erasmus+. Podczas pobytu w Azerbejdżanie spotkał się również z Prezesem Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Baku Panem Vuqar Namazovem w celu omówienia stanu i perspektyw rozwoju giełdy azerbejdżańskiej na tle doświadczeń polskiego rynku kapitałowego. Pobyt zakończyła wizyta w Ambasadzie Rzeczypospolitej Polski w Baku na zaproszenie Radcy-Ministra Pana Andrzeja Jankowskiego.

5 dni temu od UEP

Praca licencjacka naszej studentki nagrodzona! Z radością informujemy, że praca licencjacka p. Justyny Sikorskiej pt. „Wieczna przyjaźń czy wieczne interesy? Relacje handlowe Wielkiej Brytanii z byłymi obszarami kolonialnymi” została wyróżniona w VIII edycji konkursu na najlepszą pracę licencjacką i magisterską z zakresu współczesnych stosunków międzynarodowych Unii Europejskiej zorganizowanego przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Bydgoszcz. Promotorem wyróżnionej pracy jest dr Grzegorz Mazur. Serdecznie gratulujemy!

14 dni temu od UEP

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na Seminarium Doktorskie pt. „Gospodarka międzynarodowa – zmiany i kontynuacje”, które odbędzie się na Wydziale Gospodarki Międzynarodowej, 13.05.2017, Aula UEP. Szczegółowe informacje:

Jak do nas trafić?

al. Niepodległości 10
61-875 Poznań
Budynek A, p. 140
telefon: 61-856-92-55
fax: 61-856-92-58