Wydziały

Wydział Gospodarki Międzynarodowej

 

Dzień Kobiet to prawdziwie międzynarodowe święto o długiej tradycji, którego korzenie związane są z walką kobiet o równouprawnienie. Nawiązując zatem do tej właśnie tradycji (oraz przyznając, że kwiatki oraz bombonierki są oczywiście bardzo fajne), życzymy wszystkim Paniom przede wszystkim ostatecznego rozprawienia się z luką płacową! :)

 

Chcesz sprawdzić swoje siły w procesie rekrutacyjnym oraz dowiedzieć się jak zwrócić na siebie uwagę rekrutera? Jak sprawić by Twoje CV wyróżniło się w procesie rekrutacji? Weź udział w warsztatach prowadzonych przez doświadczony zespół HR firmy ROCKWOOL i poznaj praktyczne wskazówki jak zwiększyć swoje szanse na dostanie wymarzonej pracy. Wyślij swoje CV na adres: Poznan_Recruitment@rockwool.com z tytułem „UE- CV Workshops” wraz z informacją, w której grupie chcesz uczestniczyć – polsko- czy anglojęzycznej. ROCKWOOL Global Business Service Center (RGBS) jest centrum kompetencyjnym w grupie ROCKWOOL i zajmuje się świadczeniem usług z zakresu księgowości, finansów i IT. W przeciągu roku firma zatrudniła w Poznaniu ponad 180 osób.

 

Sesja już za nami, zaliczenia wynegocjowane, tak więc zachęcamy do przejścia na wyższy poziom i spróbowania swoich sił w organizowanym przez Synergy Group turnieju negocjacyjnym :)

Jak do nas trafić?

al. Niepodległości 10
61-875 Poznań
Budynek A, p. 140
telefon: 61-856-92-55
fax: 61-856-92-58