Studenci - aktualności Uniwersytet

Nasz student mistrzem świata w duathlonie

14 czerwca, 2022

Przemysław Gaj studiujący na drugim roku II stopnia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji zdobył złoty medal mistrzostw świata M20-24 w Rumunii w duathlonie na dystansie standard (10 km biegu, 40 km kolarstwa, 5 km biegu). Najwyższe miejsce na podium zapewniły mu doskonałe przygotowanie techniczne i kondycyjne, bardzo dobra forma fizyczna i determinacja.

– Gdyby mi ktoś kiedyś powiedział, że stanę na najwyższym stopniu podium mistrzostw świata, to ciężko by mi było w to uwierzyć, a dzisiaj właśnie to się stało. Wyścig w Rumuńskim Targu Mures kończę z tytułem Mistrza Świata w AG M20-24, jednocześnie plasując się na 4. pozycji wśród 218 zawodników – powiedział nasz student po wręczeniu medali.

Serdecznie gratulujemy!

Jesteśmy OTWARCI na drugiego człowieka i zmieniający się świat.