Program Executive MBA Poznań-Atlanta na 3. miejscu w Rankingu MBA Perspektywy 2024

Program Executive MBA Poznań-Atlanta zajął  3. miejsce w Rankingu MBA Perspektywy 2024! Zostaliśmy uznani za najlepszy program w Polsce pod względem wsparcia kariery naszych Absolwentów i drugi najlepszy w Polsce pod względem kadry dydaktycznej. To ogromny sukces naszej Alma Mater, za którym stoi jedyna w swoim rodzaju MBA Family: niesamowici Wykładowcy, niepowtarzalni Studenci i Absolwenci i wykonujące swoje zadania z ogromną pasją i zaangażowaniem kierownictwo programu.

Kształcimy liderki i liderów przyszłości