Reakredytacja ACCA dla kierunku Rachunkowość i finanse biznesu

Kierunek Rachunkowość i finanse biznesu uzyskał od ACCA ponowną akredytację na lata 2026-2030!

ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants) jest największą i najszybciej rozwijającą się międzynarodową organizacją zrzeszającą specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości. Nasz kierunek posiada niniejszą akredytację nieprzerwanie od 2015 roku.

Akredytacja umożliwia studentom, którzy dokonają wyboru specjalności „Rachunkowość i zarządzanie finansami ACCA” na uzyskanie 9 z 13 zwolnień z egzaminów ACCA na podstawie ich dyplomu ukończenia studiów. W przypadku wyboru przez studentów ścieżki z 7 zwolnieniami możliwe jest także uzyskanie równolegle z dyplomem Uniwersytetu Ekonomicznego dyplomuACCA, potwierdzającego wysokie kwalifikacje w obszarze rachunkowości i finansów.

Więcej informacji na temat specjalności „Rachunkowość i zarządzanie finansami ACCA” można znaleźć pod adresem:
Chodzi o dyplom ACCA (Advanced Diploma in Accounting and Business), a nie certyfikat, który może być rozumiany jako pełne członkostwo ACCA :/