Wyniki ewaluacji jakości działalności naukowej

Szanowni Państwo,

informuję, że dzisiaj otrzymaliśmy decyzję Ministra Edukacji i Nauki w sprawie wyników ewaluacji jakości działalności naukowej.

Nasza Uczelnia w obu ewaluowanych dyscyplinach otrzymała kategorię B+, co oznacza, że zrealizowaliśmy nasz cel strategiczny.

Bardzo Państwu dziękuję za zaangażowanie w przygotowanie do ewaluacji. Cieszę się, że sprostaliśmy jej wyzwaniom. W ocenie uwzględnione zostały osiągnięcia wszystkich pracowników, publikacje i realizowane na Uczelni projekty badawcze oraz wpływ naszych badań naukowych na gospodarkę i społeczeństwo.

Szanowni Państwo, wynik uzyskany w ewaluacji jest naszym wspólnym sukcesem. W naszej Uczelni świadomie zrezygnowaliśmy z nieetycznych działań dla poprawy wyniku ewaluacji. Nasza dbałość o rzetelność i jakość badań naukowych spowodowała, że UEP postrzegany jest  w środowisku jako lider pozytywnych zmian.

Z poważaniem,

REKTOR