Wydarzenia proponowane w lutym 2019 roku

Koncert Kasia Kowalska 19.02.2019r.

godz. 19:00 - Aula UAM,


parter, rząd 8, miejsca 13,14 oraz 17-24

parter, rząd 9, miejsca 13-24


w dniu 21 stycznia 2019 roku postał 1 dostępny bilet


cena biletu bez dofinansowania wynosi 90 zł;

Rok 2018 to dla Kasi Kowalskiej rok wyjątkowy. Przed wszystkim obchodzi jubileusz 25-lecia pracy artystycznej, a po drugie wydaje swój nowy album, na który jej fani czekają już 10 lat.  Podczas koncertów nie zabraknie największych przebojów artystki, jak „Prowadź mnie”, „Co może przynieść nowy dzień”, „Antidotum”, „A to co mam”, „Coś optymistycznego”, „To co dobre” i wielu innych, a także utworów z najnowszej płyty, która ujrzy światło dzienne w czerwcu tego roku. Płytę promuje autorska piosenka Kasi „Alannah (tak niewiele chcę)”, którą można już usłyszeć w największych stacjach radiowych w Polsce.


Choć od wydania pierwszej płyty Kasi Kowalskiej, „Gemini” minęło już blisko ćwierć wieku, a w jej życiu wydarzyło się bardzo wiele, to pewne rzeczy pozostały niezmienne: jej niespotykana wrażliwość, miłość do muzyki i pasja, z jaką ją tworzy i wykonuje. Zapraszamy na koncerty w ramach trasy „Kasia Kowalska 25”. 


Czeka nas piękne, mistyczne widowisko przepełnione emocjami, niezwykłą energią wokalistki i wieloma znanymi piosenkami, które Kasia Kowalska wylansowała na przestrzeni 25 lat swojej burzliwej artystycznej kariery.


http://sosimple.com.pl/concerts/koncerty/kasia-kowalska/