Kierownik Działu Współpracy z Zagranicą

dr Agata Maćków-Wojciechowska

agata.mackow-wojciechowska@ue.poznan.pl

nr tel. 061-856-94-37

Budynek Główny, Al. Niepodległości 10

I piętro, pokój 125A



Katarzyna Jakubiak
Zastępca Kierownika Działu
e-mail: katarzyna.jakubiak@ue.poznan.pl
tel. 61 856-93-65

budynek A, pokój 218


Biuro Studiów Anglojęzycznych:

dr Aleksandra Kania

aleksandra.kania@ue.poznan.pl

nr tel. 061-854-39-05

Budynek Główny, Al. Niepodległości 10

I piętro, pokój 120A


mgr Joanna Phillips

joanna.phillips@ue.poznan.pl

nr tel. 061-856-93-06

Budynek Główny, Al. Niepodległości 10

I piętro, pokój 120A


Maria Brendel, MA

maria.brendel@ue.poznan.pl

nr tel. 061-856-93-05

Budynek Główny, Al. Niepodległości 10

I piętro, pokój 120A


Mobilność międzynarodowa:


Marta Pikies
przyjazdy studentów zagranicznych w ramach wymiany akademickiej
e-mail: marta.pikies@ue.poznan.pl
tel. 61 856-93-66

wspierana przez praktykantkę Kornelię Makowską
e-mail: incoming.exchange@fnc.ue.poznan.pl
budynek A, pokój 218


Aleksandra Dajerling
wyjazdy studentów w ramach umów międzyuczelnianych, praktyki zagraniczne w programie Erasmus+,
przyjazdy/wyjazdy pracowników i studentów w ramach programu Erasmus+ kraje partnerskie KA107
e-mail: aleksandra.dajerling@ue.poznan.pl
tel. 61 856-93-64
budynek A, pokój 221

Monika Małek
wyjazdy studentów program Erasmus+
e-mail: monika.malek@ue.poznan.pl
tel. 61 856-93-64,
budynek A, pokój 221

Lucyna Radwańska
Erasmus +: finanse i kwalifikacja pracowników na wyjazd
e-mail: lucyna.radwanska@ue.poznan.pl
tel. 61 856-93-65
budynek A, pokój 218

Obsługa wyjazdów pracowników UEP:

Adriana Depta-Stróżak
tel. 61 856-93-74, 
budynek A, pokój 222
e-mail: a.depta@ue.poznan.pl

Małgorzata Halaburda
tel. 61 856-93-67, 
budynek A, pokój 222
e-mail: malgorzata.halaburda@ue.poznan.pl

Joanna Munia 
tel. 61 856-93-63, 
budynek A, pokój 222
e-mail: joanna.waligora@ue.poznan.pl