Dlaczego studiować dwa kierunki jednocześnie?
Studia podyplomowe Zarządzanie projektami IT i Zarządzanie relacjami z klientami (CRM) proponujemy w jednym pakiecie. W ciągu tych samych dwóch semestrów możesz uzyskać dwa międzynarodowe certyfikaty PRINCE2® Foundation i AgilePM® oraz dwa indeksy prestiżowego Uniwersytetu wyróżniające Cię wśród absolwentów szkół prywatnych. Zyskujsz nie tylko zdobywając wiedzę i praktyczne umiejętności i w znaczący sposób wzbogacając CV, ale oszczędzasz czas i pieniądze.
Czas, ponieważ:
- większość zajęć jest wspólnych,
- wraz z drugimi studiami dochodzi tylko jeden dodatkowy egzamin na semestr,
- oba kierunki studiów kończysz w ciągu 8 miesięcy.
Pieniądze, ponieważ:
- czesne ze drugi kierunek to jedynie 1.290 zł.
Jak studiować dwa kierunki jednocześnie?
- aplikuj na oba kierunki tak, jakbyś miał(a) studiować osobno (Biuro Studiów Podyplomowych przygotuje umowę uwzględniającą Twój rabat),
- o nic więcej się nie martw, ponieważ plan zajęć jest tak ułożony, aby zajęcia się nie pokrywały i aby ich tematyka wzajemnie się uzupełniała.
Zobacz również:
- program zajęć kierunku Zarządzanie relacjami z klientami (CRM),
- harmonogram zjazdów.