13 kwietnia na zaproszenie Dyrektora Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Koninie, pana Krzysztofa Pachciarza w uroczystościach upamiętniających 40 lecie istnienia szkoły brali udział Prodziekan WIGE dr. hab Elżbieta Rychłowska-Musiał, prof ndzw. UEP oraz Pełnomocnik Rektora ds. Klas Akademickich i Klas Patronackich, dr. Przemysław Garsztka.
Wydział Informatyki i Gospodarki Elektronicznej współpracuje z ZS CKU od prawie pięciu lat i zawsze współpraca ta układała się wzorowo, dlatego tym bardziej miło nam było skorzystać z zaproszenia na Galę wieńczącą cykl wydarzeń uświetniających okrągły jubileusz. Było nam tym bardziej miło, że reprezentanci Uniwersytetu zostali przyjęci niezwykle ciepło, w czym niewątpliwa zasługa pani Bronisławy Kostrzewy pełniącej obowiązki szkolnego koordynatora współpracy z UEP.