Spotkanie podsumowujące program stypendialny dla studentów z Ukrainy

13 grudnia, 2022

Organizator: Fundacja Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu

6 grudnia o godzinie 12:00 odbędzie się uroczyste spotkanie podsumowujące program stypendialny dla studentów UEP pochodzących z Ukrainy.

Program finansowany jest dzięki hojności darczyńcy, poznańskiego oddziału firmy Infosys Poland, która postanowiła wesprzeć wszystkich studentów z Ukrainy studiujących na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

W spotkaniu wezmą udział: Jego Magnificencja Rektor UEP, przedstawiciele firmy Infosys Poland, reprezentacja studentów, przedstawiciele Uczelni oraz Zarząd Fundacji UEP.

Zobacz wszystkie wydarzenia