Katedra Konkurencyjności Międzynarodowej zaprasza na seminarium interdyscyplinarne poznańskiego środowiska akademickiego „Paradygmat ewolucji w naukach społecznych”.
Seminarium odbędzie się w środę 20 czerwca 2018 r., o godz. 18:00, w sali 308 A, al. Niepodległości 10.

W ramach seminarium mgr Dariusz Solecki wygłosi wykład na temat:
“Ewolucja zachowań ekonomicznych mieszkańców krajów islamskich na przykładzie krajów GCC*".
*Gulf Cooperation Council

Dariusz Solecki w czasie swojej ponad trzydziestoletniej kariery zawodowej pracował w charakterze audytora finansowego (osiągając pozycję partnera), audytora wewnętrznego, konsultanta, kontrolera finansowego, przedsiębiorcy, wdrożeniowca systemów klasy ERP oraz wykładowcy programów ACCA, CIMA oraz CFA. Ostatnie 12 lat spędził poza Polską pracując w krajach Zatoki Perskiej (Arabia Saudyjska, Bahrajn i Oman). Wcześniej pracował także w Indiach, Australii oraz kilku krajach Europy Zachodniej. Podczas pracy w międzynarodowych firmach audytorskich i przemysłowych posiadł wiedzę związaną z pracą w różnych środowiskach wielokulturowych, a w szczególności dotyczącą relacji między kulturą a gospodarką.
Jest absolwentem studiów magisterskich na Wydziale Matematyki i Fizyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie był także wykładowcą.