Wydziały

Wydział Informatyki i Gospodarki Elektronicznej

Wydział Informatyki i Gospodarki Elektronicznej

18 godzin temu od UEP

Rekrutacja na staże w ramach Projektu 'Kompetencje studentów WIGE na dobry start!" Informujemy, że do dnia 9.02 trwa druga rekrutacja na staże w ramach projektu „Kompetencje...". Komplet dokumentów do pobrania dla chętnych dostępny jest na stronie projektu www.kompetencje.wige.ue.poznan.pl w zakładce Staże. Aktualne oferty staży (BZ WBK, Open Nexus, SII) zamieszczone są na stronie projektu w zakładce Lista pracodawców. Prowadzone są również negocjacje dotyczące staży w firmach Analyx (1 staż), KGHM (2 staże) i Cortland. Zachęcamy do aplikowania! :)

2 dni temu od UEP

Prezentujemy podziękowania dla całej społeczności WIGE od Rodziny wyłonionej w ramach akcji Szlachetna Paczka 2014. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom! Kolejna zbiórka za rok! :)

5 dni temu od UEP

W dniach 19-23 stycznia 2015 dr inż. Sergiusz Strykowski z Katedry Technologii Informacyjnych uczestniczył w spotkaniu organizacyjno-zarządczym inicjującym projekt "Virtual Game Method in Higher Education" finansowany z programu Erasmus+. Projekt realizuje 4 partnerów: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Seinajoki University of Applied Sciences (Finlandia), Tartu Ulikool (Estonia) oraz Universidad de Huelva (Hiszpania), który był gospodarzem spotkania. Celem projektu jest opracowanie innowacyjnych metod dydaktycznych opartych na wykorzystaniu gier typu symulatory biznesowe do nauczania przedsiębiorczości. Projekt zakłada zaprojektowanie i zaimplementowanie takiej gry, a następnie jej praktyczną ewaluację w procesie kształcenia na poziomie szkoły średniej, studiów I i II stopnia oraz studiów podyplomowych. W ramach pierwszego spotkania zostały także opracowane scenariusze zachowań biznesowych, które w dalszym toku prac staną się podstawą wymagań funkcjonalnych dla systemu informatycznego planowanego do wykonania w ramach projektu.

Jak do nas trafić?

al. Niepodległości 10, 61-875 Poznań

pokój 141 budynek A (Gmach Główny)
tel . 61-856-93-77, 

61-856-93-78, 

61-856-93-76
fax. 61-856-92-91