Wydziały

Wydział Zarządzania

5 dni temu od UEP

Uwaga studenci pierwszego stopnia (tryb stacjonarny i niestacjonarny) W związku z reorganizacją dziekanatu Wydziału Zarządzania zmianie uległy adresy mailowe zarówno do dziekanatu jak i do prodziekana od studiów pierwszego stopnia, Pana prof. Z. Waśkowskiego. Do dziekanatu studiów pierwszego stopnia można wysyłać maile na adres: dziekanat.wz.I@ue.poznan.pl Do prodziekana ds. studiów pierwszego stopnia na adres: prodziekan.wz.I@ue.poznan.pl

5 dni temu od UEP

Uwaga studenci I roku WZ studia pierwszego stopnia (stacjonarne i niestacjonarne) Tylko do niedzieli, tj. do 19 marca jest aktywny system logowania na specjalności. Po tym terminie nie będzie możliwości zgłaszania swoich preferencji wyboru.

13 dni temu od UEP

IV edycja konkursu "Zarządzanie w obiektywie" Konkurs trwa od 15 marca do 31 maja 2017 roku. Zadaniem w Konkursie jest wykonanie serii maks. 10 zdjęć lub krótkiego filmiku na jeden z poniższych tematów: - Dzień bez Facebooka - Tytani pracy - Selfie z k(l)asą - Pociąg do pieniędzy - Irytująca reklama Organizator Konkursu: Dziekan Wydziału Zarządzania oraz Komisja Promocji Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Konkurs trwa od 15 marca do 31 maja 2017 roku. Regulamin dostępny na stronie internetowej Wydziału Zarządzania UEP.

Jak do nas trafić?

Zapraszamy na czat w godzinach 8.00 - 9.00

al. Niepodległości 10

61-875 Poznań