Wydziały

Wydział Zarządzania

 

Uwaga studenci I roku studiów pierwszego stopnia na Wydziale Zarządzania, w dniu 18 stycznia 2019 r. odbędą się spotkania, na których zostaną przedstawione prezentacje specjalności oferowanych na Wydziale Zarządzania dla poszczególnych kierunków: • Kierunek: Finanse i Rachunkowość Biznesu – godz. 10.00, sala 301A • Kierunek: Zarządzanie – godz. 11.00, sala 301A Zapisy na specjalności odbędą się na przełomie lutego i marca.

 

Białych Świąt, pachnących choinką, pełnych radości i odpoczynku w gronie najbliższych, niespodziewanych prezentów, wystrzałowej zabawy sylwestrowej oraz spełnienia marzeń w nadchodzącym Nowym Roku życzą pracownicy Wydziału Zarządzania

 

Uwaga studenci I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych W dniach 23.11-06.12.2018 r. zostanie ponownie uruchomiony e-learningowy kurs z BHP dla studentów pierwszego roku studiów, którzy nie zaliczyli szkolenia z BHP na początku roku akademickiego. Komunikat w tej sprawie został zamieszczony na stronie http://ue.poznan.pl/pl/szkolenia-z-bhp-dodatkowy-termin,a78922.html oraz na platformie Moodle.