Wydziały

Wydział Zarządzania

 

Rozstrzygnięcie studenckiego konkursu „Pomysł na biznes” Z wielką przyjemnością informujemy, że rozstrzygnięto studencki konkurs „Pomysł na biznes” skierowany do studentów Wydziału Zarządzania UEP. Kapituła Konkursu wyróżniła trzy najlepsze projekty: I miejsce - za projekt: "Urządzenia holograficzne" – autorzy: Dominik Walczak, Maksymilian Wieczorek - studenci studiów stacjonarnych drugiego stopnia, kierunek Zarządzanie, II miejsce - za projekt: "DDL scan" – autorzy: Zuzanna Gręzicka, Dorota Grzeszczak oraz Dominika Kirschenstein - studentki studiów stacjonarnych drugiego stopnia, kierunek Zarządzanie, III miejsce - za projekt: "Wolny stolik" – autorzy: Weronika Biadała, Alicja Bilewska oraz Kamila Krekora - studentki studiów stacjonarnych pierwszego stopnia, kierunek Zarządzanie. Laureatom serdecznie gratulujemy.

 

Zapraszamy studentów i pracowników UEP na spotkanie z prof. dr. Egonem Franckem, z Uniwersytetu w Zurychu, który wygłosi wykład pod tytułem: Regulacje finansowe „fair play” w europejskich klubach piłkarskich Przedmiotem prezentacji będą: a. sytuacja finansowa w klubach piłkarskich w Europie b. kluczowe regulacje finansowe UEFA c. analiza ekonomiczna przyjętych rozwiązań z przykładami Prof. dr Egon Frank jest Członkiem UEFA Club Financial Control Body i specjalizuje się w problematyce zarządzania I finansów na rynku sportu. Spotkanie odbędzie się 18 maja br. w sali 311 A o godz. 16.00

 

Uwaga studenci pierwszego stopnia, informacja o uruchomionych od semestru zimowego 2017/2018 specjalnościach jest już na stronie Wydziału Zarządzania. Od jutra zapraszamy studentów studiów stacjonarnych do podpisywania decyzji dot. przyjęcia na specjalność.

Jak do nas trafić?

Zapraszamy na czat w godzinach 8.00 - 9.00

al. Niepodległości 10

61-875 Poznań