Wydziały

Wydział Zarządzania

9 dni temu od UEP

Zapraszamy studentów i pracowników UEP na spotkanie z prof. dr. Egonem Franckem, z Uniwersytetu w Zurychu, który wygłosi wykład pod tytułem: Regulacje finansowe „fair play” w europejskich klubach piłkarskich Przedmiotem prezentacji będą: a. sytuacja finansowa w klubach piłkarskich w Europie b. kluczowe regulacje finansowe UEFA c. analiza ekonomiczna przyjętych rozwiązań z przykładami Prof. dr Egon Frank jest Członkiem UEFA Club Financial Control Body i specjalizuje się w problematyce zarządzania I finansów na rynku sportu. Spotkanie odbędzie się 18 maja br. w sali 311 A o godz. 16.00

27 dni temu od UEP

Uwaga studenci pierwszego stopnia, informacja o uruchomionych od semestru zimowego 2017/2018 specjalnościach jest już na stronie Wydziału Zarządzania. Od jutra zapraszamy studentów studiów stacjonarnych do podpisywania decyzji dot. przyjęcia na specjalność.

29 dni temu od UEP

Uwaga studenci Wydziału Zarządzania, jeszcze tylko do 12 maja można składać projekty (przygotowane indywidualnie lub zespołowo) i wziąć udział w konkursie "Pomysł na biznes". Szczegóły na stronie Wydziału Zarządzania.

Jak do nas trafić?

Zapraszamy na czat w godzinach 8.00 - 9.00

al. Niepodległości 10

61-875 Poznań