IV Dni Młodych Liderów Jakości już za nami

Tegoroczna konferencja odbyła się 21 i 22 maja 2024 r. na Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Uczestniczyło w niej blisko 60 studentek i studentów z 7 ośrodków akademickich (tj. z Białegostoku, Gdyni, Krakowa, Łodzi, Olsztyna, Poznania i Szczecina).
W ramach wydarzenia odbyło się XIX Forum Kół Naukowych oraz kolejny Konkurs Prac Seminaryjnych. Studentki i studenci prezentowali projekty zrealizowane w ramach swojej aktywności w Studenckich Kołach Naukowych oraz wyniki badań realizowanych w trakcie przygotowywania prac dyplomowych.
W sumie wygłoszono 20 wystąpień i zaprezentowano 18 posterów. Prezentacjom bacznie przyglądało się Jury z ramienia Dni Młodych Liderów Jakości oraz Polskiego Towarzystwa Towaroznawczego oddział w Poznaniu. Przyznano nagrody i wyróżnienia w kategorii prezentacji ustnych i posterowych.
Prelekcjom studentów towarzyszyły wystąpienia przedstawicieli firm S.C. Roeper GmbH i LafEnergy – partnerów konferencji.
Pragniemy jeszcze raz podziękować Wszystkim Uczestniczkom i Uczestnikom IV Dni Młodych Liderów Jakości.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego konferencji naukowej IV Dni Młodych Liderów Jakości chcielibyśmy serdecznie podziękować:
JM Rektorowi UEP Panu Prof. dr. hab. Maciejowi Żukowskiemu Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Marszałkowi Województwa Wielkopolskiego Panu Markowi Jóźwiakowi oraz Prezydentowi Miasta Poznania Panu Jackowi Jaśkowiakowi za objęcie konferencji patronatem honorowym.

Pani Dyrektor Instytut Nauk o Jakości UEP Prof. dr hab. Ewie Sikorskiej, oddziałowi poznańskiemu Polskie Towarzystwo Towaroznawcze PTT -Polish Society of Commodity Science Polskie Towarzystwo Towaroznawcze PTT -Polish Society of Commodity Science oraz Komisji Nauk Towaroznawczych – Nauk o Jakości oddział Polska Akademia Nauk w Poznaniu Polska Akademia Nauk za objęcie konferencji patronatem naukowym.

Naszym partnerom – firmom C. E. Roeper GmbH, Hortimex , Myko Herbals, VegeLIO, JHJ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, LafEnergy oraz PSF Polish Springs Factory Sp. z o.o. za wsparcie organizacji konferencji.

Czasopismom Przemysł Spożywczy, Poligrafika Opakowanie Prind , a także portalowi Akademicki Poznań za objęcie konferencji patronatem medialnym.

Wszystkim osobom, których nie wymieniamy z imienia i nazwiska, za wszelką pomoc przy realizacji IV Dni Młodych Liderów Jakości.
Bardzo dziękujemy!

Zapraszamy Państwa już za rok na kolejną edycję naszej konferencji.