Instytut Zarządzania - aktualności

Nasi studenci działają na rzecz środowiska!

4 kwietnia, 2024

Z dumą ogłaszamy, że grupa 14 zdeterminowanych studentów II roku z MSU, w tym aż 12 z UEP, podjęła się niezwykłej inicjatywy – organizacji kampanii społecznej na rzecz ochrony środowiska i ekologii!

Celem kampanii jest poszerzenie wiedzy o ochronie środowiska i ekologii oraz organizacja wydarzenia sprzątanie świata. Efektem działań będzie wzmocnienie postaw proekologicznych wśród studentów poznańskich oraz zachęcenie studentów do udziału w akcjach społecznych.

Zaangażowanie grupy studentów sięga daleko – są aktywnymi członkami lokalnych fundacji i mają na koncie liczne wolontariaty (WOŚP, Fundacja Jeden Uniwersytet, Stonewall, i wiele innych).

Z radością informujemy, że w realizacji akcji wspierają studentów Fundacja Wspólny Nurt oraz @Scout Camp Poznań.

Do zespołu projektowego należą:
Ilona Rydzewska
Zuzanna S.
Alicja Szumicka
Mikołaj Barańczak
Tomasz Wiecha
Magdalena Stalka
Dominika Suchto
Kamil Wawrzeńczyk
Wiktoria Rybicka
Jakub Szudrowicz
Marianna Sytek, UEP zarządzanie
Paulina Rutkowska, UEP marketing
Joanna Deptuła, Politechnika Poznańska
Joanna Szczepaniak, UAM

Warto dodać, że studenci działają zgodnie z podejściem projektowym! „Obecnie jesteśmy podzieleni na 2 teamy – eventowy i social mediów. Wszystkie osoby są podzielone w ramach tych dwóch teamów i realizują zadania związane z danym zagadnieniem”.

Śledź kroki Studentów na social mediach i dołącz do ich społeczności:
Facebook: eko.odpowiedzialni
Instagram: @eko_odpowiedzialni
Dołącz do nich! Razem możemy zrobić więcej dla naszej planety.

Studenci uzyskali na realizację kampanii dofinansowanie, zdobywając mikrogrant z PISOP, Konkurs Mikrograntów Działamy Społecznie 2024 (dla studentek_studentów)

Zespół wspierała dr hab. Magdalena Stefańska, prof. UEP – dziękujemy 💖.