Katedra Zarządzania Jakością

Poszerzanie horyzontów akademickich: wizyta na dwóch uczelniach w ramach programu Erasmus+

12 maja, 2024

Dr hab. Sławomir Zapłata (prof. UEP) w ramach programów Erasmus+ przebywał w marcu oraz kwietniu na dwóch uczelniach: Bahçesehir University (Turcja, Istambuł) oraz Business and Technology University (Tbilisi, Gruzja). Wyjazdy miały na celu wymianę doświadczeń dydaktycznych, naukowych oraz zainicjowanie wspólnych badań. Była to doskonała okazja do zacieśnienia międzynarodowej współpracy akademickiej!