Pracownicy Katedry Strategii Marketingowych współgospodarzami Drzwi Otwartych UEP 2024 r.

Drzwi Otwarte Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, które miały miejsce 24 marca 2024 roku w głównym budynku Uczelni, przyciągnęły wielu maturzystów. Podczas wydarzenia, uczniowie mieli możliwość bezpośrednich rozmów z obecnymi studentami i pracownikami Uniwersytetu przy urządzonych dla nich stoiskach. Organizacje studenckie oraz koła naukowe prezentowały swoje działania, demonstrując jakie możliwości rozwoju oferują ich projekty, często realizowane we współpracy z sektorem biznesowym.

Osoby zainteresowane podjęciem studiów na UEP miały szansę na dogłębne zapoznanie się z dostępnymi kierunkami studiów, procedurami rekrutacji, programami wymian międzynarodowych, ścieżkami kariery zawodowej oraz możliwościami uzyskania stypendiów i miejsc w domach studenckich. Współgospodarzami wydarzenia byli pracownicy Katedry Strategii Marketingowych – mgr Doris Antczak oraz mgr Marcin Gurtatowski, którzy dzielili się z uczestnikami wydarzenia informacjami na temat kierunków studiów: “Zarządzanie” i “Marketing”oraz specjalności: “Komunikacja w Biznesie” i “Handel i Marketing”.

Odwiedzający mogli również ocenić jakość warunków studiowania na Uczelni, w tym zapoznać się z salami wykładowymi i przestrzeniami przeznaczonymi do odpoczynku, integracji i nauki. Przyszli studenci otrzymali katalogi informacyjne i gadżety przygotowane specjalnie dla nich, a także mieli okazję do rozmów z aktualnymi studentami i przyszłymi wykładowcami na temat programów nauczania i metod dydaktycznych, co pomogło im w wyborze kierunku studiów najlepiej odpowiadającego ich zainteresowaniom.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i tworzenie niepowtarzalnej atmosfery podczas Drzwi Otwartych!

Galeria zdjęć