Katedra Rachunkowości Zarządczej

Udział pracowników naszej Katedry w XI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ NA RZECZ ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU CZŁOWIEK - INNOWACJE - ŚRODOWISKO

17 kwietnia, 2024

W dniach 16-17 kwietnia 2024 pracownicy naszej Katedry uczestniczyli w XI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ NA RZECZ ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU CZŁOWIEK – INNOWACJE – ŚRODOWISKO, zorganizowanej przez Katedrę Finansów i Rachunkowości Finansowej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Referat dr Małgorzaty Macudy i dra Dawida Garsteckiego oraz współautorów ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (dr Katarzyna Kobiela-Pionnier) i Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (dr Monika Turek-Radwan, dr Paweł Zieniuk) zatytułowany „Od ograniczonej do racjonalnej pewności: wyzwania atestacji raportów ESG” został zaprezentowany podczas drugiego dnia konferencji.

XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ NA RZECZ ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU