Katedra Marketingu Międzynarodowego

Prof. Milena Ratajczak-Mrozek oraz dr Łukasz Małys nagrodzeni przez Rektora

Prof. Milena Ratajczak-Mrozek oraz dr Łukasz Małys otrzymali indywidualne nagrody JM Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu za oryginalne i twórcze osiągnięcia naukowe w roku 2023.

Prof. Milena Ratajczak-Mrozek w cyklu nagrodzonych artykułów porusza problematykę znaczenia technologii Przemysłu 4.0 dla procesu decyzyjnego menedżerów na różnych etapach tworzenia wartości łańcucha dostaw (artykuł dostępny TUTAJ ), zasobów jako istotnemu elementowi procesów współtworzenia wartości w zarządzaniu i marketingu (artykuł dostępny TUTAJ) oraz adaptacji działań marketingowych (artykuł dostępny TUTAJ) .

Dr Łukasz Małys w nagrodzonym artykule analizuje podejście przedsiębiorstw do współpracy w realizacji założeń zrównoważonego rozwoju (artykuł dostępny TUTAJ).

Prof. Milena Ratajczak-Mrozek została również nagrodzona za zaangażowanie w przygotowanie, koordynację i realizację kluczowego dla Uczelni projektu Regionalna Inicjatywa Doskonałości pt. „Ekonomia w obliczu nowej gospodarki”.