Studenci - aktualności

Program stypendialny dla studentów UE Poznań

Program stypendialny KPMG to wsparcie dla zdolnych studentów z sześciu uczelni w Polsce, którzy wiążą swoją zawodową przyszłość z obszarem audytu finansowego po zakończeniu studiów i kontynuują ścieżkę kwalifikacji ACCA lub Biegłego Rewidenta. Oprócz finansowania nauki w formie stypendium, KPMG oferuje również zatrudnienie na okres gwarantowany 18 miesięcy w dziale audytu w wybranym biurze KPMG w Polsce oraz zdobycie praktycznej wiedzy i pomoc w rozwijaniu kompetencji.

Aplikuj do programu, jeśli:

* studiujesz na kierunku akredytowanym przez ACCA lub PIBR,

* jesteś studentem/studentką III roku studiów licencjackich, I lub II roku studiów magisterskich,

* znasz j. angielski i j. polski na poziomie min. B2,

* wiążesz swoją zawodową przyszłość z obszarem audytu,

* jesteś gotowy/a rozpocząć pracę w KPMG po zakończeniu programu stypendialnego,

* cechujesz się komunikatywnością, umiejętnością analitycznego myślenia i pracy w grupie.

Co możesz zyskać, biorąc udział w programie?

* roczne stypendium – finansowanie kosztów nauki w kwocie 3000 zł na semestr,

* ofertę gwarantowanego zatrudnienia w dziale audytu KPMG po zakończeniu programu na okres min. 18 miesięcy,

* wsparcie w zdobywaniu wiedzy, nowych kompetencji i kwalifikacji zawodowych.

Etapy aplikowania do programu:

1. Aplikacja online

2. Testy online

3. Rozmowa rekrutacyjna

4. Witaj w programie!

Na zgłoszenia czekamy do 3 grudnia 2023 r.

Więcej informacji o programie: https://generationkpmg.pl/programstypendialny/