Katedra Marketingu Międzynarodowego

Studenci Erasmus-a na Międzynarodowych Targach Poznańskich

29 maja 2023 roku Studentki i Studenci z międzynarodowej wymiany Erasmus, wraz z dr Aleksandrą Hauke-Lopes, gościli, na zaproszenie p. Sabriny Żymierskiej i p. Macieja Herkta, na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Prezentacja przygotowana na potrzeby wizyty umożliwiła poszerzenie wiedzy na temat specyfiki współpracy na rynku b-2-b oraz wsparcia firm w procesie internacjonalizacji. Po prezentacji, osoby biorące udział w wizycie miały okazję przejść się po terenach wystawienniczych oraz zobaczyć przygotowania do kolejnej imprezy targowej.