Katedra Zarządzania Jakością

Udział w konferencji "Business schools with purpose - Walking the talk on social impact"

14 maja, 2024

W dniach 29-30.04 2024 r. dr hab. inż. Magdalena Kaźmierczak, prof. UEP uczestniczyła w międzynarodowej konferencji zorganizowanej przez European Foundation for Management Development (EFMD): „Business schools with purpose – Walking the talk on social impact”, która odbyła się w University of Bradford – School of Management w Wielkiej Brytanii. Wydarzenie to stanowiło wyjątkową okazję do pogłębienia wiedzy na temat roli, jaką mogą pełnić uczelnie jako kluczowy czynnik w kreowaniu wartości społecznej. Ponadto konferencja koncentrowała się na trzech głównych filarach działania uczelni: Business and Community engagement, Learning and Teaching oraz Communicating Impact.