Uniwersytet

UEP na Forum Liderów Edukacji Menedżerskiej

UEP na Forum Liderów Edukacji Menedżerskiej

29 lutego br. w Warszawie odbyło się Forum Liderów Edukacji Menedżerskiej – wydarzenie poprzedzające galę rankingu MBA Perspektywy 2024. Uczestniczyli w nim rektorzy i dyrektorzy szkół biznesu z uczelni prowadzących 15 najlepszych programów MBA w Polsce.

W panelu dyrektorów najlepszych programów MBA w Polsce wzięła udział dr Anna Matysek-Jędrych, prof. UEP, która wymieniając unikatowe cechy prowadzonego na UEP programu Executive MBA Poznań-Atlanta powiedziała: „To przede wszystkim dwie nogi naszego programu, czyli dwie uczelnie, jakie go tworzą (UEP i Georgia State University), nietypowe przedmioty np. zajęcia z wystąpień publicznych, czy warsztaty teatralne, a także zagraniczna sesja wyjazdowa, w której czasie studenci odwiedzają kilkanaście firm, od start-upów po wielkie korporacje”. Zapytana, co chciałaby przekazać absolwentom studiów Executive MBA Poznań-Atlanta nasza naukowczyni powiedziała: „Jestem z Was bardzo dumna!”

Ostatnie słowo w trakcie forum należało do rektorów najlepszych uczelni biznesowych w Polsce. Prof. dr hab. Maciej Żukowski zabierając głos, podkreślił, że absolwenci studiów MBA odgrywają kluczową rolę w dynamicznym rozwoju gospodarczym naszego kraju, gdyż gospodarka korzysta z ich kompetencji zdobytych w czasie tych studiów.

Podsumowaniem debaty o studiach MBA w Polsce było oficjalne ogłoszenie wyników rankingu MBA Perspektywy 2024, w którym program Executive MBA Poznań-Atlanta Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu zajął 3. miejsce.

 

Kształcimy liderki i liderów przyszłości

UEP na Forum Liderów Edukacji Menedżerskiej

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.