Nasze sukcesy Uniwersytet

UEP wśród najlepszych uczelni na świecie – wyniki QS World Ranking by Subject 2022

8 kwietnia, 2022

UEP wśród najlepszych uczelni na świecie. Jakość kształcenia i badań naukowych UEP pozwoliła nam znaleźć się w ważnym międzynarodowym rankingu! Po raz pierwszy pojawiliśmy się wśród najlepszych uczelni na świecie w QS World Ranking by Subject 2022 w kategorii Business & Management Studies. To dowód na to, że nieustannie podnosimy standard naszej oferty edukacyjnej i badawczej.

Metodologia QS World University Ranking by Subject 2022 opiera się na takich kryteriach, jak reputacja uczelni wśród kadry akademickiej oraz wśród pracodawców, rozbudowana sieć badawcza, cytowania oraz indeks Hirscha.

Jesteśmy ODPOWIEDZIALNI za jakość edukacji i badań naukowych oraz naszego otoczenia.