Uniwersytet

Wyniki Ekonomicznej Piątki

24 kwietnia, 2022

Blisko 200 osób uczestniczyło w odbywających się dziś XI edycji biegu o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz VIII edycji marszu o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Uczestnicy pokonali 5 km trasy wokół Jeziora Maltańskiego. W zawodach wzięli udział m.in. przedstawiciele władz UEP.

Zwycięzcą biegu wśród mężczyzn został Marcin Kęsy z czasem 15:54 min. Natomiast wśród kobiet pierwsze miejsce zajęła Agata Kaczmarek z wynikiem 19:03 min.

Najlepszy wynik wśród pracowników UEP uzyskał Jacek Łuczak (21:27), wśród studentów UEP Władysław Zwiranowski (17:38), w kategorii „osoba spoza UEP” zwyciężyła Magdalena Jaworska (21:52), a w kategorii „student spoza UEP” Grzegorz Sarbak (17:02).

W marszu najlepszy wśród mężczyzn z czasem 34:39 min okazał się Robert Adamski. Natomiast wśród kobiet Karolina Witucka z czasem 36:39 min.

Serdecznie gratulujemy!

Całość wyników
Pełna galeria zdjęć

Projekt „Ekonomiczna piątka-Bieg Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu” nr SONP/SP/514629/2021 dofinansowano z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki – Popularyzacja nauki i promocja sportu” Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Kwota dofinansowania: 56 298 zł
Całkowita wartość zadania: 72 878 zł

Szanujemy otoczenie, działając zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.