W dniu 28 marca 2019 roku Rektor UEP, prof. dr hab. Maciej Żukowski, prof. zw. UEP otworzył konferencję naukową pn. "Innowacje w zatrudnieniu osób niepełnosprawnych". Konferencja odbyła się w auli UEP.

W dniu 23 marca 2019 roku Rektor UEP, prof. dr hab. Maciej Żukowski, prof. zw. UEP wziął udział w sprawozdawczo-wyborczym walnym zebraniu członków Stowarzyszenia Absolwentów UEP. Spotkanie odbyło się w sali 4.1 CEUE.

W dniu 19 marca 2019 roku Rektor UEP, prof. dr hab. Maciej Żukowski, prof. zw. UEP przewodniczył uroczystości wręczenia dyplomu doktora honoris causa prof. Michaelowi Porterowi. Uroczystość odbyła się w auli UEP.

W dniach 15-17 marca 2019 roku Rektor UEP, prof. dr hab. Maciej Żukowski, prof. zw. UEP wziął udział w posiedzeniu Konferencji Rektorów Uczelni Ekonomicznych, które odbyło się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

W dniu 11 marca 2019 roku Rektor UEP prof. dr hab. Maciej Żukowski, prof. zw. UEP wziął udział w XIV Debacie Akademickiej pt. "Niezaangażowani? Niezainteresowani?", która odbyła się w budynku CEUE.

W dniu 2 marca 2019 roku Rektor UEP prof. dr hab. Maciej Żukowski, prof. zw. UEP wziął udział w BALU NA STO PAR.... I WIĘCEJ, który odbył się w Auli UAM.