Elementy kluczowe w spr. 4. edycji Konkursu Obserwatora Finansowego „Gdyby to zależało ode mnie, to…”
- termin składania prac: 31 maja 2015
- hasło przewodnie: Co można i powinno się zrobić aby lepiej wykorzystywać pieniądze publiczne? Dotyczy KAŻDEJ dziedziny, w której w jakikolwiek sposób angażuje się środki z budżetu państwa czy samorządów oraz po prostu widać w nim działanie państwa: służby zdrowia, administracji, inwestycji samorządowych, partnerstwa publiczno-prywatnego, rynku pracy, regulacji bankowych, podatkowych, przemysłu i tak dalej.
- konkurs jest otwarty dla wszystkich: studentów, wykładowców, dziennikarzy, pracowników administracji publicznej, samorządowców, analityków, bankowców, także dla osób nie związanych na stałe z sektorem finansowym i młodszych czytelników, którzy dopiero myślą o rozpoczęciu pracy zawodowej.
- przewodniczącą jury jest Katarzyna Zajdel-Kurowska, członek zarządu Narodowego Banku Polskiego, a w kapitule także Dobiesław Tymoczko, zastępca dyrektora Departamentu Stabilności Finansowej NBP, redaktor naczelny OF i dwaj doświadczeni publicyści.
- nagrody: iPad i spotkanie z prezesem NBP, szersza współpraca z Obserwatorem (dla zainteresowanych)
- pod linkiem: regulamin, nazwiska poprzednich laureatów i ich prace. Każda była inna więc KAŻDY STARTUJĄCY ma duże szanse.


http://www.obserwatorfinansowy.pl/4-edycja-konkursu-obserwatora-finansowego/ (na stronie głównej Obserwatora wisi wielki baner konkursowy)