Sprawy socjalne

KLUB BRZYDKICH DZIECI – reżyseria: Jonathan Elbers

28 kwietnia, 2024

W kraju Paula panuje swoisty reżim, ale mieszkańcom wydaje się, iż żyją w dobrobycie. Pewnego dnia każdy uczeń musi zapozować do fotografii. Dzieci, które zrobią na dobrodzieju państwa największe wrażenie, pojadą na wycieczkę. W dniu rozstrzygnięcia okazuje się, że wygrało pięcioro dzieci uważanych przez rówieśników za najbrzydsze… W tym Paul. Od 11. roku życia, 90 min.

28 kwietnia 2024 |g. 16:00 | CSD | Scena Wspólna, ul. Brandstaettera 1, wejście od ul. Za Cytadelą,  | zapisy do: 16-02-2024 | cena biletu: 15,00 zł | cena biletu z minimalnym dofinansowaniem z ZFŚS: 12,00 zł

Zobacz wszystkie wydarzenia