Konferencje UEP Uniwersytet

Konferencja 2nd ICQMSc 2023 – Instytut Nauk o Jakości. Dzień 3

15 września, 2023

Konferencja naukowa 2nd International Conference on Quality and Management Sciences 2023 (2nd ICQMSc 2023) 13-15 września 2023

Konferencja 2nd International Conference on Quality and Management Sciences 2023 to druga edycja konferencji organizowanej przez Instytut Nauk o Jakości Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, która jest wydarzeniem wywodzącym się z cyklicznej konferencji International Commodity Science Conference (IComSC). Pierwsza edycja została pomyślnie zainicjowana spotkaniem online w czasie pandemii COVID-19. Druga odbędzie się na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Program naukowy konferencji będzie koncentrował się na aktualnych osiągnięciach w obszarze nauk o jakości oraz nauk o zarządzaniu, ze szczególnym uwzględnieniem ich roli w zrównoważonym rozwoju.

Spektrum tematyczne konferencji obejmie następujące zagadnienia:

• Projektowanie, jakość i bezpieczeństwo produktów żywnościowych i przemysłowych
  • Innowacyjne produkty, materiały i technologie
  • Zarządzanie produktami i procesami
  • Projektowanie zorientowane na konsumenta
  • Zachowania i preferencje konsumentów
  • Zrównoważona produkcja i konsumpcja
  • Jakość w erze Przemysłu 4.0
  • Gospodarka o obiegu zamkniętym i gospodarka odpadami
  • Ekoprojektowanie i ekoinnowacje

Zamysłem konferencji jest stworzenie forum wymiany wiedzy i myśli naukowej na styku nauk społecznych i przyrodniczych. Liczymy na szeroki udział doświadczonych naukowców, młodych naukowców oraz przedstawicieli praktyki gospodarczej.

Konferencja odbędzie się w dniach 13-15 września 2023 r. na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, 4 piętro, budynek D, CEUE- Centrum Edukacyjne Usług Elektronicznych CEUE, ul. Towarowa 55 (vis a vis Gmachu Głównego UEP).

Kontakt:
e-mail: icqmsc@ue.poznan.pl