Sprawy socjalne

SPEKTAKL BALETOWY „CZERWONY KAPTUREK”

7 czerwca, 2024

SPEKTAKL BALETOWY „CZERWONY KAPTUREK”  – taneczna bajka w wykonaniu uczniów, absolwentów i zespołu Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca Fouetté

Choreografia autorstwa dr hab. Beaty Książkiewicz w połączeniu z bajkową muzyką Edvarda Griega. Historia opowiedziana tańcem, w humorystyczny sposób przedstawia losy Czerwonego Kapturka. W drugiej części: Letnia Gala Tańca – taneczne święto podczas, którego uczniowie, absolwenci oraz zespół pokażą się w bardzo zróżnicowanym programie tanecznym. Na scenie zobaczycie państwo choreografie tańca klasycznego, współczesnego, jazzowego, ludowego, Break dance, oraz perełki taneczne, które zdobyły nagrody na międzynarodowych konkursach!

7 czerwca 2024 | g. 17:00 | Aula Artis | Balkon  rząd B1 | zapisy do: 10-05-2024

Zobacz wszystkie wydarzenia